Powstaje nowe MMO od twórców Guild Wars 2. NCSOFT zaprezentował Project LLL

Project LLL

Koreański deweloper, który ma na swoim koncie kilka bardzo popularnych MMO, planuje za parę lat znów namieszać w tym gatunku. NCSOFT ujawnił właśnie Project LLL, shooter z otwartym światem i kamerą z trzeciej osoby. Gra ma zadebiutować w 2024 roku.

Project LLL – nowe MMO od NCSOFT

Zapowiedź Project LLL

NCSOFT zyskał sobie popularność na zachodzie grą Lineage II, która wciąż cieszy się popularnością wśród weteranów gatunku. Potem spod skrzydeł koreańskiego dewelopera i wydawcy wyszła jeszcze seria Guild Wars, Aion i WildStar, znane i lubiane przez zachodnich graczy tytuły. NCSOFT zapowiedział właśnie, jakie są ich plany na przyszłość.

Chcieliśmy stworzyć nowy gatunek, który jest zupełnie inny niż popularne ostatnio looter shootery czy battle royale. Chcemy wykreować nowy rynek, ekskluzywny dla NC, który zawiera słowa kluczowe „shooter”, „MMO” i „open world”. Opracowujemy projekt łączący różne style gry i elementy z poprzednich gier NC i jesteśmy bardzo podekscytowani, że możemy podzielić się pierwszym materiałem z naszą społecznością.

Seeder Jaehyun Bae, Project Leader

Przeczytaj też: Najlepsze mody do World of Tanks

Bae w wywiadzie na stronie dewelopera dodał również, że twórcy inspirują się Diuną i Blade Runnerem, pracując nad Project LLL. Do 2024 roku wiele może wydarzyć się w gatunku MMO, ale prawdopodobnie wciąż będziemy czekać na debiuty największych produkcji, jak chociażby League of Legends MMO.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Tomasz Alicki
Autor

Wychowany na konsolach weteran Call of Duty. Fan esportu i dobrej książki. Wolne chwile spędza w World of Warcraft lub Path of Exile.

Liczba wpisów: 279 (w redakcji od 17.10.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.