Ogromna popularność zwiastuna promującego przejęcie Activision Blizzard. Xbox szykuje się na „ekscytującą przyszłość”

Xbox Activision Blizzard

Jak niemal wszyscy doskonale wiedzą, Microsoft ostatecznie postawił na swoim i dopiął finalizację przejęcia Activision Blizzard. Przy tej okazji Microsoft opublikował specjalny film, gdzie chwali się tym zakupem, potwierdzając znaczące powiększenie swojego portfolio. Okazuje się, że materiał ten zainteresował ogromną liczbę osób, a według przedstawicieli Xboxa markę czeka „ekscytująca przyszłość”.

Ogromne zainteresowanie materiałem promującym przejęcie Activision Blizzard przez Microsoft

Szef działu marketingowego Xboxa — Aaron Greenberg — w najnowszym wpisie zauważa, że na samym Twitterze/X film potwierdzający przejęcie Activision Blizzard osiągnął 25 milionów wyświetleń. W momencie pisania tego newsa wynik ten został poprawiony i sięgnął 28 milionów. Na YouTube zaś ten sam materiał zaliczył wynik 1,1 miliona wyświetleń.

Pracownik Microsoftu jest niezwykle zadowolony z takiego stanu rzeczy, stwierdzając tym samym, że teraz Xboxa czeka „ekscytująca przyszłość”. Co to może oznaczać? Ciężko stwierdzić, lecz nie ma co się czarować — Microsoft ma teraz potężnego asa w rękawie i może go bardzo dobrze wykorzystać.

Przeczytaj też: Gry na PC

Samo zainteresowanie tym przejęciem pokazuje, że dla wielu graczy była to niezwykle ważna transakcja. W końcu może ona zwiastować spore zmiany, które mogą wywrócić obraz branży do góry nogami. Czy tak faktycznie będzie? Tego dowiemy się za stosunkowo niedługi czas.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.