Tego dnia poznamy przyszłość Xboxa. Poznaliśmy datę i godzinę wydarzenia, na które czekają gracze

Xbox Logo

W ostatnich dniach o Xboxie jest niesamowicie głośno, ale głównie z tego powodu, że krążą pogłoski, jakoby marka miała zrezygnować z gier ekskluzywnych, a także być może całkowicie wycofać się z rynku konsol (choć to drugie podobno zdementował już Phil Spencer).

Firma usłyszała głosy graczy i swojego czasu zapewniła, że odniesie się do wszystkiego na specjalnym wydarzeniu, na którym poznamy „przyszłość Xboxa”. Właśnie ujawniono datę i godzinę wyczekiwanej konferencji, a raczej… podcastu.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Data i godzina wydarzenia, na którym poznamy przyszłość Xboxa

Na oficjalnym profilu Xboxa w serwisie X (dawniej Twitter) pojawił się wpis, w którym firma zaprosiła graczy na wydarzenie mające skupić się na przyszłości marki. Wspomniany event odbędzie się w formie podcastu, a wezmą w nim udział takie osobistości jak Phil Spencer, Sarah Bond i Matt Booty.

Rozmowa rozpocznie się 15 lutego (najbliższy czwartek) o 21:00 czasu polskiego i będzie dostępna m.in. na oficjalnym kanale Xboxa w serwisie YouTube. Podczas konwersacji przedstawiciele Xboxa z pewnością rozwieją najgłośniejsze obawy graczy, choć na ten moment ciężko powiedzieć, czego możemy się spodziewać.

Po komentarzach w social mediach widać jednak, że fani marki mają spore obawy i wielu z nich z niecierpliwością wyczekuje eventu z nadzieją, że scenariusz, w którym Xbox całkowicie rezygnuje z gier ekskluzywnych, jednak się nie ziści. Na ten moment nie pozostaje nam nic innego, jak cierpliwie czekać do czwartku. Posłuchacie, co Phil i spółka mają do powiedzenia? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: Twitter/X (Xbox)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.