PS Now na maj 2022. 3 ciekawe gry trafiają do oferty

PlayStation Now

Oferta PS Now na maj 2022 została ujawniona. W tym miesiącu Sony dodało do streamingu 3 ciekawe gry, które z pewnością zainteresują niejednego gracza. Mimo że PlayStation Now nie jest oficjalnie dostępne w Polsce, to już w przyszłym miesiącu streaming zadebiutuje również w naszym kraju za pośrednictwem nowego PS Plus. Dlatego też pomyśleliśmy, że warto poinformować o dzisiejszych nowościach, mimo że jak na razie musimy obejść się smakiem.

PS Plus na maj 2022 — oficjalna lista nowych gier

PlayStation Now
PlayStation Now

Wzorem z Xbox Game Pass, oferta PlayStation Now powiększa się każdego miesiąca. Sony co prawda nie dodaje do swojej usługi tak wielu gier jak Microsoft, ale mimo wszystko nie można narzekać. Bez przedłużania, lista nowych gier w PS Now na maj 2022 prezentuje się następująco:

  1. Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4
  2. Soulcalibur VI
  3. Blasphemous

Przeczytaj też: Polskie ceny nowego PS Plus

W tym miesiącu Sony postawiło na aż dwie bijatyki — w świecie Naruto oraz uniwersum Soulcalibura. Na deser przygotowano wymagającą platformówkę Blasphemous, na której niejeden gracz zje zęby — poziom trudności jest tu naprawdę wyśrubowany. Pod koniec warto przypomnieć, że nowe plany PS Plus zadebiutują w Polsce już 22 czerwca. Wtedy też polscy posiadacze konsol Sony odpalą w chmurze m.in. tytuły z majowej oferty PS Now, jeżeli oczywiście zdecydują się wykupić odpowiedni pakiet.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z