God of War: Ragnarok oceniony. Gadżety wskazują na premierę w 2022 roku

God of War Ragnarok

Kilkanaście godzin temu Sony ujawniło wyniki sprzedażowe God of War na PC, a w ostatnich dniach pojawiły się krótkie materiały, które pokazywały poczyniony przez twórców God of War: Ragnarok progres w kwestii oprawy graficznej. Teraz z kolei przychodzimy z kolejną informacją, która diametralnie zwiększa nadzieję na to, że kolejna przygoda Kratosa zadebiutuje w tym roku.

Jak zauważył użytkownik o pseudonimie The_Marmolade na Twitterze, God of War: Ragnarok został oceniony w Korei Południowej przez organizację, która dokładnie bada produkty zmierzające na ich rynek. Nie oznacza to, że premiera God of War: Ragnarok nastąpi na dniach, ale pokazuje, że deweloperzy są już gotowi do zaprezentowania agencjom ratingowym zawartości z nadchodzącej historii boga wojny.

W tym miejscu warto przypomnieć sytuację z Horizon Forbidden West, które zostało ocenione w Korei Południowej w listopadzie 2021 roku. Mniej więcej cztery miesiące później przygoda Aloy, będąca kontynuacją hitu z 2017 roku, pojawiła się na półkach sklepowych, więc zakładając podobny scenariusz dla projektu Santa Monica Studio, premiera God of War: Ragnarok może mieć miejsce we wrześniu/październiku.

Bazując na ocenie wystawionej przez azjatycką organizację w God of War: Ragnarok nie zabraknie nadmiernej przemocy (mamy mieć do czynienia z bardzo krwawymi starciami), brutalności czy nadużywania wulgaryzmów. Widać jak na dłoni, że historia w nadchodzącym exclusivie Sony będzie skierowana dla dojrzałych odbiorców.

Nowe gadżety God of War: Ragnarok z wysyłką we wrześniu 2022 roku

Sprawdź także: Komentarz Sony dotyczący dopłacania do nowego PS Plus

Gdyby tego było mało ten sam użytkownik wyhaczył w angielskim sklepie kilka gadżetów z God of War: Ragnarok. Nie byłoby w nich nic wyjątkowego gdyby nie fakt, że większość z nich ma zostać wysłana we wrześniu. Potwierdza to wieści, iż gra Sony powinna zadebiutować w nadchodzących miesiącach.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Dołącz do redakcji