Mocne gry w PS Plus na czerwiec 2023 już dostępne do pobrania! Te tytuły zdecydowanie warto odebrać

PS Plus

Kilka dni temu Sony oficjalnie ujawniło gry w PS Plus na czerwiec 2023. Oferta Essential na bieżący miesiąc jest naprawdę okazała, a co więcej – nie zabrakło w niej polskiego akcentu. Tak czy inaczej, czerwcowe gry w ramach najtańszego PS Plusa można już pobierać.

PS Plus na czerwiec 2023 – gry z oferty Essential można już pobierać

Zwiastun Trek to Yomi

Zgodnie z zapowiedzią, od dzisiaj od 11:00 można już pobierać gry w PS Plus Essential na czerwiec 2023. Tym razem Sony przygotowało naprawdę zróżnicowaną ofertę, wszak do naszej dyspozycji oddano koszykarskie NBA 2K23, polską przygodówkę Trek to Yomi oraz strategię ekonomiczną w uniwersum filmu Park Jurajski.

  1. Pobierz NBA 2K23 z PlayStation Store
    • Dostępność: PS4, PS5
  2. Pobierz Trek to Yomi z PlayStation Store
    • Dostępność: PS4, PS5
  3. Pobierz Jurassic World Evolution 2 z PlayStation Store
    • Dostępność: PS4, PS5

Przeczytaj też: Najlepsze gry symulacyjne

Kup PlayStation 5

Czerwcowe tytuły w ramach oferty Essential pozostają dostępne do pobrania do 4 lipca. Trzeba przyznać, że w tym miesiącu Japończycy zaoferowali naprawdę fajne pozycje. A Wy jak oceniacie gry w PS Plus na czerwiec 2023? Jak zawsze dajcie znać w komentarzach!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.