Gry w PS Plus na czerwiec 2024 już dostępne do pobrania! Nie czarujmy się — mogło być znacznie lepiej

ps plus

Zgodnie z comiesięcznym zwyczajem Sony dostarcza nam kilka dodatkowych gier w ramach podstawowego abonamentu PS Plus. W ubiegłym tygodniu — przy okazji zapowiedzi Days of Play — firma ujawniła, jakie pozycje trafią do tego wariantu właśnie w czerwcu 2024 roku. Teraz już bez żadnych problemów wszystkie wspomniane wówczas gry stały się dostępne do pobrania, ale czy to dobrze?

PS Plus na czerwiec 2024 – gry z oferty Essential można już pobierać

AEW Fight Forewer — gameplay

Nie czarujmy się — ten miesiąc dla posiadaczy PS Plus Essential nie jest tym, który zostanie pozytywnie zapamiętany (o ile w ogóle). Mowa o trzech produkcjach, które nie zaliczają się do produkcji z głównego nurtu, a nawet w swoich niszach raczej nie przyciągają szczególnej uwagi. Najciekawszą pozycją jest tutaj AEW Fight Forever, która powinna przykuć uwagę fanów wrestlingu, którzy mają dość gier robionych przez firmę 2K.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Najmłodsi mogą docenić też SpongeBob Squarepants The Cosmic Shake, zwłaszcza że w serwisie Metacritic tytuł ten zebrał ocenę graczy na poziomie 8.3, co jest naprawdę bardzo dobrym wynikiem.

  1. Pobierz SpongeBob Squarepants The Cosmic Shake z PlayStation Store
    • Dostępność: PS4, PS5
  2. Pobierz AEW Fight Forever z PlayStation Store
    • Dostępność: PS4, PS5
  3. Pobierz Streets of Rage z PlayStation Store
    • Dostępność: PS4, PS5

Umówmy się — nie jest to najlepsza możliwa oferta w historii tej usługi. Wiele osób może wręcz stwierdzić, że jest biednie i w zasadzie takie stwierdzenie nie jest wcale przesadzone. A jak Wy oceniacie powyższą propozycję Sony? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: PS Store

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
SKORZYSTAJ Z GIGA PROMOCJI – KLIKNIJ I KUP
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.