Wyciekła styczniowa lista gier w PS Plus Essential. Sony może szykować naprawdę mocarne pozycje

PS Plus

Tradycji musiało stać się zadość i kolejny raz z rzędu wyciekły gry, które prawdopodobnie trafią do PS Plus Essential. Jak zawsze za przeciekiem stoi niezawodny billbil-kun, który od dawna przedwcześnie zdradza informacje na temat nowych pozycji, które ostatecznie trafią do abonamentu Sony. Biorąc pod uwagę skuteczność tego insidera, można zakładać, że w styczniu użytkownicy tej usługi otrzymają naprawdę interesujące tytuły.

Przeciek gier w PS Plus Essential na styczeń 2023 zapowiada się naprawdę interesująco

PS Plus January 2023 monthly games pic.twitter.com/kRsT4GTYpu

— billbil-kun (@BillbilKun) December 23, 2022

PS Plus January 2023 monthly games pic.twitter.com/kRsT4GTYpu

— billbil-kun (@BillbilKun) December 23, 2022

Wspomniany insider opublikował dziś na swoim Twitterze listę gier, które w styczniu 2023 roku powinny zasilić szeregi usługi PS Plus Essential. Według niego w przyszłym miesiącu w podstawowym wariancie abonamentu Sony zagoszczą następujące pozycje:

  1. Star Wars Jedi Fallen Order
    • Dostępność: PS4, PS5
  2. Fallout 76
    • Dostępność: PS4
  3. Axiom Verge 2
    • Dostępność: PS4, PS5

Przeczytaj też: Najlepsze gry akcji

Jeżeli informacje te okażą się prawdziwe, to początek roku w abonamencie PS Plus Essential stać będzie pod znakiem naprawdę bardzo ciekawych pozycji. Star Wars Jedi Fallen Order jako swoista rozgrzewka przed marcową premierą „Ocalałego” brzmi niesamowicie dobrze. Ponadto wiele osób będzie mogło przetestować jak prezentuje się Fallout 76, który w 2022 roku przyciągnął ponad 13 milionów graczy. Na sam koniec zostaje Axiom Verge 2 jako swoisty „deser” dla fanów tego typu pozycji. Oficjalny komunikat od Sony powinien pojawić się jeszcze dziś lub jutro.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!
Z