PS Plus Extra z bonusową grą! Niespodzianka od Sony jest już dostępna do pobrania

Nowe PlayStation Plus

Sony udostępniło już do pobrania tytuły dostępne w PS Plus Essential na kwiecień 2023. Warto jednak odnotować, że poza tym firma przygotowała jeszcze jedną niespodziankę i dodała do planu Extra usługi kolejną bonusową grę. Co więcej, takiego kroku w ogóle wcześniej nie zapowiedziano w żaden sposób, przez co fakt ten ominął większą część graczy.

Anodyne kolejną grą w PS Plus Extra

Zwiastun Anodyne

Anodyne przypomina trochę gry, w które mogliśmy zagrywać się podczas ery wczesnych konsol Nintendo. Produkcja ta zadebiutowała w 2013 roku, a teraz jest dostępna za darmo dla abonentów PS Plus Extra, a więc także PS Plus Premium, bo w skład tej subskrypcji wchodzi również wszystko, co w niższych planach.

Ponadto tytuł ten został również objęty promocją w PS Store. Gracze nieposiadający subskrypcji PS Plus mogą więc zakupić go z 80-procentową zniżką.

Zobacz też: Gry podobne do Minecraft

Anodyne pojawiło się na rynku w 2013 roku na PC. 5 lat później grę wydano także na PS4 i Xboxa One, a w 2019 produkcja trafiła na Nintendo Switch.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.