Kolejna gra trafiła do PS Plus Extra! Pytanie tylko, czy kiedykolwiek ktoś ją odpali?

PS Plus

Przy okazji ogłoszenia PlayStation Days of Play Sony ujawniło dość obszerną listę gier, które trafią do wszystkich wariantów abonamentu PS Plus w czerwcu 2024 roku. Zgodnie z zapowiedziami, wczoraj wariant Essential otrzymał wszystkie zapowiadane wówczas pozycję, choć gracze nie mają w tym przypadku zbyt wielu powodów do radości. Dziś swego rodzaju „uzupełniający” tytuł trafił do wariantu Extra, ale tutaj też niespecjalnie jest się z czego cieszyć.

Kolejna gra trafiła do PS Plus Extra w czerwcu 2024 roku

Zwiastun Cricket 24

Co tu dużo mówić? Dzisiaj do abonamentu PS Plus Extra trafiła produkcja Cricket 24, czyli jak sama nazwa wskazuje, wirtualna wariacja na temat tego sportu. Nie jest to najgorętsza premiera ostatnich miesięcy i ciężko powiedzieć, aby ktokolwiek — poza pewną garstką entuzjastów — na nią czekał.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Sama ocena gry w serwisie Metacrtitic też nie powala, bo recenzenci ocenili ją na 57 punktów, a średnia ocena społeczności to 5.1 na 10. Wobec tego ciężko jest napisać ponadto, że jest to po prostu bardzo mierna propozycja, a na pewno słaby prezent od Sony.

Warto jednak pamiętać, że jest to tylko jedna z czterech dodatkowych gier, które trafią do PS Plus Extra w czerwcu 2024 roku. Już za dwa dni do usługi trafi inny zapowiadany tytuł, czyli Grand Theft Auto: San Andreas – The Definitive Edition. Poza tym warto czekać na listę „podstawowych” gier, które zasilą wyższy abonament Sony, ta powinna pojawić się już niebawem.

Źródło: PS Store

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
TAKIEJ PROMOCJI NIE BYŁO OD 2 LAT!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.