PS Plus Extra i Premium wkrótce straci świetnych 9 gier! Ostatnia szansa, aby ograć hity Ubisoftu

PS Plus

Parę godzin temu informowaliśmy, że do abonamentu PS Plus Extra i Premium dodano aż 16 nowych produkcji, które umilą czas wielu graczom. Niestety, teraz dotarła do nas wiadomość, że z dwóch wyższych wariantów abonamentu od Sony zniknie kilka naprawdę świetnych pozycji. Osoby, które rozważały ogranie chociaż części z nich muszą się spieszyć!

PS Plus Extra i Premium — gry usuwane we wrześniu 2023

PS Plus Extra i Premium usuwane gry
Gry usuwane z abonamentu PS Plus Extra i Premium

Jak widać na powyższej grafice, już wkrótce abonament PS Plus Extra i Premium zostanie uszczuplony o 9 gier. Dla niektórych będzie to poważna strata, bo z usługi znikają takie tytuły jak, Watch Dogs i Watch Dogs 2, Ghost Recon Wildlands czy Deathloop. Fani bardziej niezależnych produkcji mogą za to odczuć stratę Nidhogg 2 czy Chicory, które może i wyglądają niepozornie, ale w rzeczywistości są w stanie dać całkiem sporo frajdy.

Bez przedłużania, oto pełna lista gier, które opuszczą PS Plus Extra i Premium już 19 września 2023 roku:

  1. Deathloop;
  2. Chicory;
  3. Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands — Standard Edition;
  4. Watch Dogs;
  5. Watch Dogs 2;
  6. Nidhogg 2;
  7. Through the Darkest of Times;
  8. Death end re;Quest 2;
  9. Steep (ta gra zostanie usunięta już 31 sierpnia).

Przeczytaj też: Gry podobne do It Takes Two

Kup PlayStation 5

Zaskoczeniem może być fakt, że tym razem abonament opuszcza aż tyle głośnych gier pochodzących od Ubisoftu. Bolesna może być także utrata Deathloopa, a więc pozycji przez pewien czas ekskluzywnej dla konsol PlayStation. Pozostaje mieć nadzieje, że tytuły, które dzisiaj trafiły do PS Plus Extra i Premium powetują te straty i zaoferują co najmniej tyle samo frajdy, te wymienione powyżej.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.