Z PS Plus Extra zostanie usunięta pozycja od Sony. Ostatnia szansa, aby w nią zagrać

Killzone Shadow Fall Intercept

Lipcowa oferta PS Plus Extra zaoferowała 15 ciekawych gier – w tym premierową wersję Stray czy Final Fantasy VII Remake Intergrade. Produkcja Square Enix borykała się początkowo z problemami, ale jak informowaliśmy wczoraj, zostały one już wyeliminowane.

Killzone Shadow Fall Intercept opuści PS Plus Extra

Killzone Shadow Fall Intercept – trailer

Teraz możemy potwierdzić, że podobnie jak w czerwcu, w lipcu również podano krótką listę przedstawiającą tytuł mający opuścić odświeżony abonament Sony w niedalekiej przyszłości. Po Shadow Warrior 3 przyszedł czas na Killzone Shadow Fall Intercept, czyli samodzielny dodatek do Killzone Shadow Fall, który pozwala brać udział w sieciowych, a dokładniej kooperacyjnych rozgrywkach dla maksymalnie czterech graczy.

Sprawdź też: Najlepszy monitor do PS5

DLC pojawiło się w zakładce o nazwie „Ostatnia szansa, aby zagrać”, co oznacza, że wkrótce opuści ono PS Plus Extra. Dokładna data nie została podana, lecz można domyślić się, że do usunięcia rozszerzenia dojdzie na dniach. Jest to więc ostatni moment, aby zapoznać się z tą strzelanką.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z