Pierwsze gry z PS Plus Extra i Premium na marzec ujawnione! Sony zadbało o naprawdę ciekawe pozycje

PS Plus Extra Premium

Dzisiejsze wydarzenie State of Play przyniosło kilka zapowiedzi naprawdę interesujących pozycji, które niebawem trafią do portfolio gier PlayStation. Poza tym Sony postanowiło ujawnić część tytułów, które w marcu zasilą abonamenty PS Plus Extra i Premium. Trzeba przyznać, że Japończycy naprawdę się postarali.

REKLAMA

PS Plus Extra i Premium na marzec — Sony ujawniło pierwsze gry, które trafią do abonamentów

Tchia – trailer

Sony ujawniło, że do dwóch droższych wariantów abonamentu PS Plus, czyli Extra i Premium w marcu trafią naprawdę interesujące pozycje. Na liście znalazły się takie produkcje jak Immortals Fenyx Rising, Ghostwire Tokyo czy Tchia. Szczególną uwagę należy zwrócić na ten ostatni tytuł, pojawi się on w abonamencie Japończyków w dniu swojej premiery, a dokładnie 21 marca 2023 roku.

Pełne zestawienie gier ujawnionych przez Sony podczas State of Play prezentuje się następująco:

  • Ghostwire Tokyo
  • Rainbow Six Extraction
  • Uncharted: Kolekcja Dziedzictwo Złodziei
  • Immortals Fenyx Rising
  • Tchia — dostępna od 21 marca 2023 roku

Przeczytaj też: Gry MMORPG

Zapewne nie są to jedyne tytuły, które w marcu trafią do PS Plus Extra i Premium, jednak już teraz oferta może naprawdę imponować, zwłaszcza że oferta PS Plus Essential prezentuje się równie interesująco. Zamierzacie dać którejś z tych produkcji szansę? Dajcie znać w komentarzach!

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!