PS Plus na marzec 2023 ogłoszone oficjalnie! W przyszłym miesiącu na graczy czekają prawdziwe hity

Nowe PlayStation Plus

Sony postanowiło zaskoczyć i ogłosiło dziś niespodziewanie listę gier, które pojawią się w PS Plus w marcu 2023 roku. Jedno jest pewne – gracze mogą być zadowoleni. Na tych z nich, którzy subskrybują przynajmniej plan Essential usługi, czekać będą bowiem w przyszłym miesiącu naprawdę ciekawe produkcje.

REKLAMA

Gry w PS Plus na marzec 2023

PS Plus Essential - Marzec 2023
PS Plus Essential – oferta na marzec 2023

W przyszłym miesiącu subskrybenci PS Plus będą mogli sprawdzić trzy interesujące tytuły. Jest ich więc o jedną mniej niż w zeszłym miesiącu, ale są to za to produkcje zdecydowanie popularne i warte sprawdzenia. Nie przedłużając, oto pełna lista gier dla planów PS Plus Essential i wyższych na marzec 2023:

  1. Battlefield 2042
    • Dostępność: PS4, PS5
  2. Minecraft Dungeons
    • Dostępność: PS4, PS5
  3. Code Vein
    • Dostępność: PS4, PS5

Zobacz też: Najlepsze gry metroidvania

Przeglądając ofertę PS Plus na marzec warto zwrócić uwagę szczególnie na Battlefielda 2042. Być może nie była to najbardziej udana część serii, ale nadal potrafi zapewnić sporo dobrej zabawy fanom rozgrywki online.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzać w PS Store!