Gry w PS Plus na listopad 2023 już dostępne do pobrania! Odbierzcie trzy wyjątkowo uznane gry

PS Plus

Nie tak dawno Sony zaprezentowało graczom listę gier w PS Plus Essential w listopadzie 2023 roku. Zgodnie z tradycją, producent PlayStation dotrzymał słowa i dziś oficjalnie udostępnił do pobrania wszystkie wymienione wówczas produkcje. W tym miesiącu naprawdę jest co wybierać!

PS Plus na listopad 2023 – gry dostępne do pobrania

Mafia II Edycja Ostateczna — trailer

W tym miesiącu Sony zdecydowało się postawić na trzy dość konkretne pozycje i raczej każda nich będzie trafić w gusta pewnej określonej grupy graczy. Poza Mafią II gracze mogą dołączyć do swojej biblioteki Dragon Ball The Breakers i Aliens Fireteam Elite. Mowa o sporym zróżnicowaniu, co w zasadzie nie powinno być żadnym zarzutem.

  1. Pobierz z Mafia II Edycja Ostateczna z PlayStation Store
    • Dostępność: PS4, PS5
  2. Pobierz Aliens Fireteam Elite z PlayStation Store
    • Dostępność: PS4, PS5
  3. Pobierz Dragon Ball The Breakers z PlayStation Store
    • Dostępność: PS4, PS5

Przeczytaj też: Gry na nudę

Oferta PS Plus na listopad 2023 prezentuje się całkiem ciekawie i zdecydowanie warto będzie poświęcić wymienionym wyżej tytułom trochę uwagi. Gry pozostaną dostępne do 5 grudnia 2023 roku do godziny 11:00. Mimo że czasu jest naprawdę sporo, tak warto zawczasu dopisać je do swojego konta, aby potem nie żałować.

Zamierzacie ograć którąś z wymienionych wyżej pozycji? Dajcie znać w komentarzach!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.