Gry z PS Plus na maj 2022 już dostępne do pobrania

PlayStation Plus

Gry w PS Plus na maj 2022 są już dostępne do pobrania. Tym razem Sony przygotowało dla graczy trzy ciekawe pozycje lub nawet cztery, jeżeli liczyć DLC. Opinie o majowej ofercie były naprawdę niezłe, dlatego podejrzewamy, że wielu graczy z niecierpliwością oczekiwało dzisiejszej daty.

Chcesz kupić subskrypcję Xbox Game Pass Ultimate nawet 98% taniej? Kliknij tutaj i zobacz jak!

PS Plus na maj 2022 — można już ściągać gry z oferty

Ostatnie miesiące w nie były zbyt łaskawe dla usługi abonamentowej Sony, bo gracze karcili ją za kiepskie gry w ofercie. W przypadku PS Plus na maj 2022 użytkownicy okazali jednak się być nieco bardziej łaskawi, zapewne w dużej mierze z uwagi na obecność FIFY 22, która swoją drogą już niedługo dostanie crossplay. W każdym razie poniższe gry (i DLC) z majowej oferty PlayStation Plus są już dostępne do pobrania dla wszystkich subskrybentów.


 1. Pobierz FIFA 22 z PlayStation Store: wersja PS4, wersja PS5
  • Dostępność: PS4, PS5
 2. FIFA 22 Plus DLC Pack (Pro Starter’s Pack + Icon Superstar Loans)
  • Dostępność: PS4, PS5
 3. Pobierz Tribes of Midgard z PlayStation Store
  • Dostępność: PS4, PS5
 4. Pobierz Curse of the Dead Gods z PlayStation Store
  • Dostępność: PS4, PS5 (w ramach wstecznej kompatybilności)

Przeczytaj też: Gry w PS Now na maj 2022

Warto za pamięci dopisać „darmówki” do swojego konta, bo nie będą one bezpłatne przez wieczność. W istocie subskrybenci PlayStation Plus mają czas na zgarnięcie wymienionych gier do 6 czerwca. Jak oceniacie majową ofertę PS Plus? Dajcie znać w komentarzach!

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.