Ogromna krytyka podwyżek cen PS Plus. Gracze chcą rezygnować z abonamentu

PS Plus

Wczoraj Sony ogłosiło podwyżkę cen wszystkich planów abonamentu PlayStation Plus. Jak można się domyślić, wielu graczy nie jest zadowolonych z zapowiedzianych zmian. Decyzja korporacji spotkała się z falą krytyki w sieci.

Gracze nie są zadowoleni z podwyżki cen PS Plusa

PS Plus
PS Plus

Decyzja Sony o podwyżce cen za PlayStation Plus wywołała falę krytyki wśród graczy. Redakcja Pushsquare postanowiła przeprowadzić ankietę badającą aktualne nastroje użytkowników konsol Sony. Jak pokazały wyniki, około 33% klientów abonamentu zamierza całkowicie zrezygnować z subskrypcji po jej wygaśnięciu, a 21% ma w planach obniżyć poziom PS Plus. W ankiecie wzięło udział ponad 2200 osób.

Gracze dzielą się również swoim niezadowoleniem na platformie X (wcześniej Twitter). Wielu użytkowników oznajmia, że całkowicie rezygnuje z abonamentu Sony i nie zamierza go odnawiać. Internauci podkreślają, że nie będą płacić aż tak wysokich cen za PS Plus – takich i podobnych komentarzy można znaleźć na portalu X dziesiątki. Ponadto poza podwyżką ceny, Sony zapowiedziało również wrześniową ofertę PS Plusa, która spotkała się z mieszanym odbiorem.

Zobacz też: Ranking telewizorów 55 cali

Kup Playstation 5

Wzrost cen za pewne usługi wydaje się w dzisiejszych czasach nieunikniony. Uwagę zwraca jednak poziom podwyżki PS Plusa, który jest według wielu zbyt wygórowany. A wy jak oceniacie całe to wydarzenie? Dajcie znać w komentarzach!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.