Darmowy PS Plus Premium dla wybranych. Szczęśliwi gracze otrzymali uaktualnienie abonamentu

PlayStation Plus

W zeszłym tygodniu Sony podzieliło się raportem dotyczącym sprzedaży usługi PS Plus. Użytkownicy PlayStation, jak wynika ze sprawozdania, korzystają najchętniej z najtańszej opcji, czyli PS Plus Essential. Tymczasem grupa szczęśliwców posiadających ten wariant abonamentu uzyskała darmowy upgrade do opcji Premium.

PS Plus Premium za darmo dla wybranych graczy

Ps plus premium uatkualnienie za darmo
Zdjęcie promocji, na którą trafił użytkownik Reddita.

W zeszłym roku Sony postanowiło pójść w ślady swojej konkurencji z Microsoftu i zaprezentowało nowe opcje PS Plusa. Japończycy podzielili abonament na cztery różne warianty — Essential, Extra, Premium i Deluxe (odpowiednik Premium w regionach, w których streaming nie jest oferowany). Natomiast jak możemy przeczytać na Reddicie, grupa wybrańców otrzymała darmowy upgrade z opcji Essential do wariantu Deluxe (u nas Premium) na okres prawdopodobnie 12 miesięcy, co sugeruje zdjęcie powyżej.

Prawdopodobnie, ponieważ szczęśliwcy, którym udało się załapać na promocję, w komentarzach informują, że tak naprawdę nie wiedzą, na ile została im przyznana bonusowa subskrypcja. Jeden z graczy skontaktował się z pomocą techniczną PlayStation, aby dowiedzieć się szczegółów tej niecodziennej oferty. Jak wynika z wiadomości od supportu — promocja dotyczy posiadaczy PS Plus Essential, którym do końca abonamentu pozostało mniej niż 21 dni.

Ze wspomnianych komentarzy możemy też wywnioskować, że na niespodziankę trafili mieszkańcy Stanów Zjednoczonych, Nowej Zelandii oraz Wielkiej Brytanii. Na razie w wątku na Reddicie nie pojawił się żaden szczęśliwiec z Unii Europejskiej, co oczywiście wcale nie wyklucza dostępności opisywanej promocji na terenie UE.

Zobacz też: Najlepsze mikrofony do nagrywania

Kup PlayStation 5

Warto zauważyć, że wariant Premium posiada naprawdę bogatą bibliotekę gier, dlatego wspomniane uaktualnienie za darmo to naprawdę mocarna okazja. Na koniec przypomnijmy, że z naszym poradnikiem można zakupić subskrypcję PS Plus do 360 zł taniej.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.