Dopłacanie do PS Plus Premium i Extra nie wejdzie w życie! Sony mówi o błędzie technicznym

PS Plus Logo

W ostatnich dniach pojawiały się plotki sugerujące, że osoby, które w przeszłości kupiły PS Plus w promocji, będą zmuszone dopłacić dodatkowe pieniądze za przejście na PS Plus Premium lub Extra. Informację tę podał nawet azjatycki oddział PlayStation Hongkong, gdzie nowy PS Plus jest już dostępny. Teraz najwidoczniej Sony cofa swoje słowa.

Przejście na nowy PS Plus dla wszystkich na tych samych warunkach

PlayStation zostało bardzo mocno skrytykowane za owe działania, które – według wielu fanów platformy – było skokiem na kasę. Wiele wskazuje na to, że ostre słowa w stronę korporacji przyniosły zamierzony efekt, ponieważ profil na Twitterze o nazwie Ask PlayStation, odpowiadający na pytania odbiorców, stwierdził, że na kontach azjatyckich graczy zaszła pomyłka i firma nie ma w planach pobierać dodatkowej opłaty za przejście na nowego PS Plusa.

Sprawdź także: Pełna lista gier w nowym PS Plus

Oznacza to, że europejska premiera nowego PS Plusa, zapowiedziana na 23 czerwca 2022 roku, powinna być bardziej spokojna i dopracowana. Wydaje się, że kwestia dopłacania do usługi, kiedy w przeszłości kupiło się ją na oficjalnych promocjach, ma szczęśliwy finał, z którego wszyscy będą zadowoleni.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja dnia