Sony nie potrafi ustalić, które gry wybrało do PS Plus Premium i Extra. Kolejna zmiana w majowej ofercie

ps plus

Dwa dni temu informowaliśmy o grach, które w maju trafią do PS Plus Premium i Extra. Nie nacieszyliśmy się pełną listą zbyt długo, bo zaledwie wczoraj zdecydowano o usunięciu z niej jednej produkcji. Natomiast dzisiaj Sony dokonało kolejnej już zmiany w ofercie.

Sony przywraca Story of Seasons: Friends of Mineral Town do listy gier w PS Plus na maj 2023, ale jednocześnie usuwa z niej inny tytuł

Zwiastun Soundfall

Zamieszanie z majową ofertą PS Plus Premium i Extra robi się coraz bardziej absurdalne. Po minięciu jednego dnia od usunięcia z niej Story of Seasons: Friends of Mineral Town okazało się, że gra jednak będzie dostępna dla abonentów dwóch najdroższych planów usługi.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

To nie koniec dzisiejszych nowinek. Sony poinformowało też bowiem, że w Soundfall zagrają tylko subskrybenci z regionu Japonii i Azji.

Mamy więc do czynienia z drugą już zmianą listy gier w PS Plus Premium i Extra na maj 2023. Wszystko to odbyło się w ciągu zaledwie dwóch dni.

Zobacz też: Mody do Farming Simulator 2019

Cóż – jak to się mówi – do trzech razy sztuka. Pozostaje nam więc mieć nadzieję, że tym razem Sony udało się już finalnie ustalić, jakie gry trafią do abonamentu w tym miesiącu.

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2481 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.