Z PS Plus Premium i Extra wkrótce zniknie 9 gier! Ostatnia szansa na zagranie w ciekawą, polską produkcję

PS Plus Extra Premium

Już w marcu z PS Plus Premium i Extra pożegna się aż 9 gier. Lista tytułów przeznaczonych do usunięcia obejmuje ciepło przyjęte, stworzone w Polsce Zaginięcie Ethana Cartera od studia The Astronauts. Rodzimi gracze mają więc ostatnią szansę, aby przetestować tę produkcję.

PS Plus Premium i Extra straci w marcu aż 9 gier. Ostatnia szansa na sprawdzenie Zaginięcia Ethana Cartera

Zwiastun Zaginięcia Ethana Cartera

Aż 9 gier opuści PS Plus Premium i Extra w marcu 2023 roku. Nie znamy jednak jeszcze dokładnej daty usunięcia ich z usługi.

Nie zmienia to jednak faktu, że gracze mają ostatnią szansę na nadrobienie tytułów mających zniknąć z subskrypcji Sony. Warto wspomnieć tutaj choćby o polskim Zaginięciu Ethana Cartera – ciepło przyjętej przygodówki przygotowanej przez studio The Astronauts Adriana Chmielarza.

Podsumowując, oto gry, które znikną z planów PS Plus Premium i Extra już w przyszłym miesiącu:

  1. Danger Zone
  2. Dungeons 3
  3. Ghost of a Tale
  4. Monster Energy Supercross – The Offical Videogame 5
  5. Override 2 Super Mech League 2
  6. Zaginięcie Ethana Cartera
  7. Velocibox
  8. Victor Vran
  9. WWE 2K22

Przypominamy też, że z drugiej strony gry dodane do PS Plus Premium i Extra w lutym są już dostępne do pobrania. Lista tych produkcji jest naprawdę imponująca – w tym miesiącu do usługi trafiło naprawdę sporo gier AAA.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2476 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.