7 gier wkrótce zniknie z PS Plus Premium i Extra! Ale to raczej niewielka strata

PS Plus

Od dziś można już ogrywać październikowe gry w PS Plus Premium i Extra. Tym samym przyszedł też czas na ogłoszenie tytułów, które znikną z usługi. Lista ta nie jest jednak zbyt druzgocąca.

PS Plus Extra i Premium — gry usuwane w listopadzie 2023

Ogółem rzecz biorąc, PS Plus Premium i Extra uszczupli się w listopadzie o 7 gier. Nie ma wśród nich znanych tytułów, więc raczej subskrybenci dwóch najdroższych planów usługi nie będą po nich długo rozpaczać.

Tak czy inaczej, oto pełna lista gier, które zostaną usunięte z PS Plus Premium i Extra w listopadzie:

  1. My Time at Portia
  2. Ace of Seafood
  3. ConnecTank
  4. Dandara: Trials of Fear Edition
  5. Giana Sisters: Twisted Dreams – Director’s Cut
  6. Momodora: Reverie Under the My Time at Portia
  7. Wild Guns Reloaded

Zobacz też: Gry na komputer

Wszystkie powyższe produkcje znikną z subskrypcji już 21 listopada. Osoby, które ją wykupiły, mogą jeszcze je ograć do tego czasu. Potem jedynym sposobem na ich zdobycie będzie naturalnie standardowy zakup w PS Store.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.