Kolejna gra zapowiedziana jako dodatek do PS Plus Essential! Mowa o konkretnej nowości

PS Plus

Zaledwie kilka dni temu poznaliśmy oficjalną listę gier, która w lipcu 2024 roku będzie oferowana w ramach PS Plus Essential. Sony przygotowało dla swoich abonentów jeszcze jedną niespodziankę i tym razem nie są to darmowe awatary. Ten gest na pewno doceni spora grupa odbiorców, bo mowa o jeszcze jednej, dodatkowej grze, która zasili usługę już we wrześniu.

Harry Potter Quidditch Champions na premierę w PS Plus Essential

Zgodnie z wczorajszym komunikatem, który ogłosiło Sony do listy comiesięcznych gier rozdawanych przez japońskie przedsiębiorstwo, dodana zostanie jeszcze jedna gra. Mowa o Harry Potter Quidditch Champions, które zadebiutuje 3 września 2024 roku i od tego momentu zostanie także udostępnione wszystkim posiadaczom PS Plus. Co ważne, nie jest to gra, która trafi do biblioteki, a po prostu będzie można ją przypisać do swojego konta i korzystać do woli przez cały czas opłacania abonamentu.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Mowa więc o całkiem ciekawej produkcji, która jest kolejną próbą przeniesienia na ekrany komputerów i konsol znanej gry z uniwersum Harry’ego Pottera. Brzmi to więc jak pozycja niemalże obowiązkowa dla każdego fana powieści i filmów o młodym czarodzieju, którym w wydanym rok temu Hogwarts Legacy brakowało właśnie tegoż sportu.

Nie jest to pierwszy raz, kiedy Sony oferuje tego rodzaju pozycje w ramach swojego abonamentu, starając się podkręcić zainteresowanie nimi. Takim przypadkiem było Foamstars, któremu nawet to nie było w stanie pomóc i pozycja ta dość szybko została zapomniana. Ciekawe, jaki los czeka Harry Potter Quidditch Champions.

Źródło: Reddit r/playstation plus

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.