Sony odpowiada na doniesienia dotyczące słabego zainteresowania PS VR 2. Firma twierdzi, że „widzi entuzjazm”

PlayStation VR 2

Dla Sony jedną z ważniejszych premier 2023 roku jest z całą pewnością zestaw gogli do wirtualnej rzeczywistości PlayStation VR 2. Wczoraj jednak pojawiły się informacje, według których przedpremierowe zamówienia na ten sprzęt nie cieszą się wśród graczy zbyt dużą popularnością. Japończycy postanowili odnieść się do tych doniesień i jak można się było spodziewać, twierdzą coś zupełnie innego.

REKLAMA

Według Sony PS VR 2 to sprzęt, na który czekają gracze

PlayStation VR2 Gry
Gry na PS VR 2

Według opublikowanego wczoraj raportu Sony, w związku z małym zainteresowaniem nowym sprzętem, miało zdecydować się na ograniczenie produkcji PlayStation VR 2. Jednakże według wypowiedzi przekazanej redakcji portalu GameIndustry.biz nic takiego nie ma miejsca i korporacja nie zamierza zmniejszać produkcji swojego nadchodzącego urządzenia.

Co więcej, Sony twierdzi, że „widzi entuzjazm fanów”, którzy nie mogą się doczekać debiutu takich produkcji jak Gran Turismo 7, Horizon Call of The Mountain, czy Resident Evill Village. W tej kwestii faktycznie gracze będą mieli w czym wybierać, PS VR 2 bowiem na swoją premierę zaoferuje łącznie 30 różnorodnych tytułów.

Przeczytaj też: Karta graficzna do 1000 zł

Na ten moment ciężko jednoznacznie powiedzieć czy faktycznie wcześniejsze doniesienia są prawdziwe, w końcu PlayStation VR 2 jeszcze nie trafiło do sprzedaży. Niektórzy uważają, że temat ten zostanie poruszony podczas najbliższego spotkania z inwestorami, które ma odbyć się przy okazji opublikowania raportu finansowego za ostatni kwartał.

Oficjalna premiera ma się odbyć 22 lutego 2023 roku i zapewne jakiś czas po tej dacie poznamy nieco szczegółów na temat ogólnego zainteresowania graczy tym sprzętem. A czy Wy czekacie na premierę najnowszych gogli od Sony, czy to raczej nie jest dla Was? Dajcie znać w komentarzach!

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzać w PS Store!