Sony ujawnia 5 kolejnych gier na PS VR2. Na liście polska produkcja

PS VR2

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, na dzisiejszym State of Play poznaliśmy pięć gier, które pojawią się na PS VR2. Tytuły te prezentują się ciekawie, a wśród nich nie zabrakło także rodzimej produkcji. Mowa tu o Green Hell VR, które również będziemy mogli uruchomić na goglach wirtualnej rzeczywistości do PS5.

5 nowych zapowiedzi gier na PS VR2. Wśród nich polskie Green Hell VR

Zwiastun Green Hell na PS VR2

Już wcześniej wiedzieliśmy, że podczas odbywającego się dziś State of Play poznamy pięć gier, które zostaną wydane na PS VR2. Fani rozgrywki w wirtualnej rzeczywistości, którzy oczekiwali na ich ujawnienie raczej nie będą zawiedzeni – tytuły te na przedstawionych graczom materiałach wyglądały na naprawdę solidne. Ich pełna lista prezentuje się z kolei następująco:

  • The Foglands – data premiery: 2023
  • Green Hell VR – data premiery: 2023
  • Synapse – data premiery: 2023
  • Journey to Foundation – data premiery: jesień 2023
  • Before Your Eyes – data premiery: 10.03.2023

Zobacz też: Najlepsze darmowe gry na Steam

Jak widać nie znamy jeszcze dokładnych dat premier dla większości z powyższych gier. Rodzimych graczy ucieszy natomiast fakt, że wśród nich znalazło się Green Hell VR. Produkcja w wersji na gogle wirtualnej rzeczywistości była do tej pory dobrze oceniana, więc możemy mieć nadzieję, że wersja na PS VR2 nie zostanie przyjęta gorzej.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2268 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.