Sony może szykować obniżkę ceny PS5! Ostatnia prosta przed zapowiedzią modelu Slim?

PS5

Ostatnie plotki sugerują, że PS5 Slim zostanie zapowiedziane jeszcze w te wakacje. Z kolei pewien znany insider poinformował dziś, że obecny model konsoli może wkrótce doczekać się obniżki ceny lub trafienia na promocję. Mogłoby to oznaczać, że ulepszona wersja sprzętu rzeczywiście jest już blisko oficjalnej zapowiedzi.

Insider sugeruje możliwość obniżenia ceny PS5 przez Sony

Znany insider billbil-kun zamieścił ostatnio tweeta, który sugeruje dwie możliwości. Jego zdaniem Sony wkrótce obniży ceny PS5 w co najmniej trzech krajach albo przynajmniej ponownie zorganizuje wyprzedaż konsoli.

Leak spaja się z ostatnimi wieściami na temat modelu slim PS5. Zdaniem Toma Handersona wcale nie będzie on „odchudzeniem”, a raczej „ulepszeniem” platformy.

Jednocześnie stale mówi się, że trafienie „slimki” do sprzedaży oznacza koniec produkcji dotychczasowej wersji. Być może więc Sony będzie chciało w ostatniej chwili wyprzedać swoje magazyny, aby sprawnie pozbyć się ostatnich sztuk pierwszego wydania konsoli.

Zobacz też: Router gamingowy – najlepsze modele

Kup PlayStation 5

Pozostaje nam uzbroić się więc w cierpliwość i czekać na to, co ostatecznie ogłosi Sony. Wszystkie znaki na niebie wskazują, że jakiekolwiek oficjalne informacje od producenta PlayStation są już tylko kwestią czasu.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.