PS5 z ostatniego ujawnionego materiału może nie być wersją „Slim”. Tom Henderson stawia sprawę jasno

PS5 PS5 Slim leak

Pod koniec ubiegłego tygodnia niemałe zamieszanie powstało wokół nagrania, które w założeniu ma prezentować zupełnie nowy model konsoli PS5. Wówczas to wiele osób wskazywało, że będzie to wyczekiwana przez wielu graczy wersja z dopiskiem „Slim”. Głos w tej sprawie postanowił zabrać ceniony informator — Tom Henderson — który wskazuje, czym konkretnie może być projekt przedstawiony na nagraniu.

Ostatnie nagranie domniemanego nowego modelu PS5 może nie przedstawiać wersji „Slim”

Henderson, odnosząc się do ostatniego materiału użytkownika BwE_Dev, stwierdza, że zaprezentowana na nagraniu konsola to tak naprawdę wspominana wielokrotnie przez niego wersja PS5 z odpinanym napędem. Jednocześnie udostępniając swój news na portalu X, podkreśla, że urządzenie widoczne na wideo„to nie jest PS5 Slim”.

Dziennikarz zwraca uwagę przede wszystkim na czarne linie biegnące wzdłuż sprzętu, wskazując, iż są to separatory umożliwiające odłączenie napędu. Na potwierdzenie swoich doniesień Henderson dodaje, że zgodnie z dokumentami, które wyszły na jaw w trakcie procesu Microsoftu i FTC, Sony pod koniec 2023 roku powinno rzeczywiście wypuścić nowy model PS5, a wydarzenie to miała poprzedzać wyprzedaż dotychczas dostępnej wersji; wszystko w celu zwolnienia miejsca w magazynach.

Przeczytaj też: Gry na PS5 dla dwojga

Kup PlayStation 5

Co ciekawe, to fakt, że Henderson nie był w stanie jednoznacznie potwierdzić, czy przedstawione nagranie jest autentyczne i rzeczywiście przedstawia nadchodzący sprzęt japońskiego przedsiębiorstwa. W tej kwestii był on w stanie jedynie stwierdzić, że urządzenie „pasuje do raportów”, które od dłuższego czasu ów dziennikarz publikował. Mając to na uwadze, nie pozostaje nam nic innego jak tylko oczekiwać na dalsze informacje i liczyć, że Sony już wkrótce oficjalnie zaprezentuje nową wersję PS5.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.