Wyciekło nagranie pokazujące PS5 Slim! Konsola ma mieć odczepiany napęd

PlayStation 5

Wczoraj do sieci wyciekło pierwsze zdjęcie PS5 Slim, a dzisiaj w internecie pojawiło się pierwsze pełnoprawne nagranie ukazujące nadchodzącą konsolę Sony. Jeżeli wierzyć materiałowi, odchudzone PlayStation 5 na pierwszy rzut oka wcale nie będzie się przesadnie różnić od standardowej wersji. Jak to jednak mówią – diabeł tkwi w szczegółach.

PS5 Slim na filmie wygląda prawie jak standardowe PlayStation 5, ale odczepiany napęd rzuca się w oczy

Użytkownik Twittera o nicku BwE_Dev wrzucił wczoraj do sieci nagranie rzekomo pokazujące obudowę PlayStation 5 Slim w pełnej okazałości. Nie da się ukryć, że konsola prezentuje się niemal jak „zwykłe” PS5, jednak wprawne oko dostrzeże, że korpus pozwala odczepiać i podczepiać z powrotem napęd na płyty. Dzięki tej możliwości sprzęt może stać się naprawdę „slim”.

Niestety trzeba zaznaczyć, że powyższe nagranie nie pochodzi z oficjalnych źródeł, więc w teorii może okazać się „wkrętką”. W praktyce z kolei ukazany na filmie sprzęt odpowiada przeciekom, które pojawiają się w internecie od 2022 roku.

Przeczytaj też: Darmowe gry na Xbox Series X|S

Kup PlayStation 5

Czy PlayStation 5 Slim rzeczywiście będzie tak wyglądało? Wiele na to wskazuje, ale na ten moment nie możemy niczego potwierdzić w 100%. Czekacie na nową wersję konsoli Sony? Dajcie znać w komentarzach!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.