PS5 Pro ma pojawić się w 2024 roku. Sony chce być gotowe na premierę GTA 6

PS5 Pro

Plotki i doniesienia o PS5 Pro coraz bardziej przybierają na sile. Jakiś czas temu informowaliśmy o rzekomej specyfikacji mocniejszej wersji PlayStation 5 oraz o autorskiej technologii od Sony, wzorowanej na DLSS. Tym razem w sieci pojawiły się doniesienia analityków potwierdzające tegoroczną premierę dopakowanego PS5.

PS5 Pro zadebiutuje pod koniec 2024 roku i poprawi ogólną sprzedaż konsoli

Atmosferę wokół PS5 Pro podgrzewa redakcja CNBC, która powołuje się na swoich analityków. Według ich doniesień, Sony wypuści mocniejsze PlayStation 5 pod koniec 2024 roku.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Głównym celem nowej konsoli jest zwiększenie ogólnej sprzedaży konsol PS5 oraz gotowość do płynnej obsługi najbardziej wymagających gier, w tym GTA 6. Wypuszczenie mocniejszego sprzętu powinno pomóc korporacji poprawić swoje wyniki, które ostatnimi czasy nie spełniły oczekiwań.

Ostatnie doniesienia o przesunięciu premiery konsoli Nintendo Switch 2 mogą sprawić, że Sony mocno skorzysta na tej sytuacji. Wygląda bowiem na to, że tegoroczna premiera mocniejszej wersji PlayStation 5 staje się coraz bardziej prawdopodobna, a brak debiutu sprzętu konkurencji w tym samym okresie zwiększa szanse na lepszą sprzedaż PS5 Pro.

Źródło: CNBC

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
REWELACYJNA PROMOCJA
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.