Zdjęcie PS5 Slim wyciekło do sieci! Konsola wygląda… niemal tak samo jak jej pierwszy model

PS5 PS5 Slim leak

Temat modeli PS5 Slim oraz Pro elektryzuje fanów od jakiegoś czasu. Już wcześniej plotkowano o tym, że pierwszy z nich wcale nie będzie aż tak bardzo „odchudzony”, a raczej „ulepszony”. Jeżeli nowe zdjęcie konsoli z chińskiego forum jest prawdziwe, to oznacza to, że doniesienia te są jak najbardziej prawdziwe.

Pierwsze zdjęcie PS5 Slim

Pierwsze zdjęcie PS5 Slim zostało ujawnione na chińskim forum A9VG. Później na Twittera wrzucił je jeszcze Andrew Marmo.

Jeżeli fotografia nie jest fotomontażem, to potwierdzą się słowa Toma Hendersona, który już dawno temu zapowiadał, że nie powinniśmy spodziewać się wielu zmian w porównaniu do „zwykłego” PS5. Zaznaczmy jednocześnie, że leaker już wcześniej donosił o wielu potwierdzonych później plotkach na temat platformy Sony, w tym o dedykowanych słuchawkach dousznych czy konsoli do streamowania gier o kryptonimie Project Q.

Zgodnie z wcześniej ujawnionymi informacjami, PS5 Slim ma być o 5 centymetrów krótsze od standardowego modelu. Wydaje się też, że w tym przypadku przedni panel sprzętu zostanie wyposażony w dwa porty USB-C.

Konsola ma również oferować odpinany napęd. Ponadto na zdjęciu widać, że jej obudowa została wyposażona w swego rodzaju szczelinę czy też przegrodę, co jest głównym czynnikiem odróżniającym ją od standardowego wariantu.

Zobacz też: Gry podobne do Wiedza to Potęga

Kup PlayStation 5

Na razie trudno o jakiekolwiek inne informacje. Najprawdopodobniej teraz zdjęcie zostanie poddane weryfikacji przez zaufanych insiderów, więc być może na dniach otrzymamy jakkolwiek pewniejsze potwierdzenie, że jest prawdziwe.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.