Tak wygląda PS VR 2. Pierwsze zdjęcie nowych gogli od Sony „w dziczy”

PS VR 2

O PlayStation VR 2 jest głośno od jakiegoś czasu — nie tak dawno dowiedzieliśmy się, że nowe gogle wirtualnej rzeczywistości od Sony dostaną na start aż 20 gier, a potem zaufany analityk zdradził, kiedy może odbyć się ich premiera. Z kolei dzisiaj w sieci pojawiło się pierwsze zdjęcie przedstawiające wygląd PS VR 2 „w dziczy”. Sprzęt może się podobać.

Wygląd PS VR 2 uwieczniony na zdjęciu w rzeczywistości

PS VR 2
Zdjęcie PlayStation VR 2

Dotychczas PS VR 2 mogliśmy oglądać jedynie na grafikach promocyjnych, jednak teraz niezależne studio Bit Planet Games udostępniło w social mediach zdjęcie przedstawiające nowe gogle od Sony w rzeczywistości. Sprzęt wygląda naprawdę solidnie i pod względem designu zdecydowanie pasuje do PlayStation 5, jak i innych akcesoriów do najnowszej konsoli Japończyków.

Przeczytaj też: Gry przygodowe na PS5

Jeden z internautów zapytał Bit Planet Games, czy wrzucenie tego zdjęcia do internetu nie łamie umowy poufności pomiędzy studiem a Sony. Deweloperzy odpowiedzieli, że byłoby tak, gdyby fotografia została udostępniona pół roku temu. Dokładna data premiery gogli PlayStation VR 2 nie jest jeszcze znana, jednak według predykcji jednego z popularnych analityków, sprzęt może trafić do sprzedaży już w pierwszym kwartale 2023 roku.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z