Quantum Error na kolejnym materiale. Może nie jest najpiękniej, ale wygląda klimatycznie

Quantum Error

Wiadomości na temat Quantum Error, które pojawiały się w ostatnim czasie, nie dotyczyły do końca samej gry, a deweloperów i ich problemów. Najpierw poruszono wątek „za wolnych dysków SSD” w konsolach Xbox Series X|S, potem zaś potwierdzono, że gra ominie poprzednią generację konsol, która w opinii twórców jest po prostu za słaba. Teraz jednak przyszła pora na konkretny zwiastun i czego by nie powiedzieć o samym projekcie, zapowiada się on dość intrygująco.

Quantum Error otrzymało klimatyczny zwiastun, choć gra nie powala swoja urodą

Quantum Error — trailer

Najnowszy zaprezentowany materiał stanowi tak naprawdę połączenie wielu fragmentów gameplayu pochodzących bezpośrednio z gry. Całość prezentuje się przede wszystkim bardzo klimatycznie i niektórym przywodzi na myśl klasyczne odsłony gier takich jak DOOM.

Na ujęciach możemy zobaczyć, że podczas rozgrywki będziemy musieli stawić czoła dość różnorodnej gamie przeciwników. Dodatkowo same projekty poszczególnych lokacji zdają się ciekawie zapowiadać, choć nie wszystkie na pierwszy rzut oka niektóre z nich nie do końca wyglądają, jakby pasowały do koncepcji gry.

Nie brak jednak komentarzy, że gra wygląda niezwykle nieatrakcyjnie i oferuje archaiczną wręcz oprawę graficzną. Słowa te są szczególnie ważne w kontekście opisywanych powyżej doniesień, że gra nie trafi na past-geny, bo sprzęty te są po prostu zbyt słabe.

Przeczytaj też: Telefon do 800 zł

Na ostateczny werdykt trzeba będzie czekać do premiery, a ta nastąpi już 3 listopada 2023 roku na PS5. Po jakimś czasie produkcja ta trafi też na PC i Xbox Series X|S. Kiedy dokładnie to nastąpi? Na razie jednak brak w tej sprawie żadnych konkretów.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.