Quantum Error na premierowym zwiastunie. Zabójczo skuteczny strażak w akcji!

Quantum Error

Już 3 listopada na PlayStation 5 zadebiutuje Quantum Error, czyli połączenie survival horroru z klasycznym FPS. Akcja gry skoncentrowana jest wokół korporacji Monad, która produkuje zaawansowane implanty zwiększające możliwości ludzkiego organizmu. Gdy siedziba firmy zostaje zaatakowana, wówczas do akcji ratunkowej wkracza dwóch strażaków. Nie wszystko jednak idzie zgodnie z planem, a główny bohater sam musi walczyć o przetrwanie. Z okazji zbliżającej się premiery, studio TeamKill Media opublikowało kolejny zwiastun prezentujący fragmenty rozgrywki.

Premierowy zwiastun Quantum Error. Autorzy prezentują nieznane fragmenty rozgrywki

Quantum Error – zwiastun premierowy

Nowy materiał przedstawia fragmenty fabuły oraz dynamiczne sceny starć z przeciwnikami, których zdecydowanie nie będzie brakowało. Na pochwałę zasługuje zróżnicowanie lokacji – rozgrywka toczy się zarówno w klaustrofobicznych korytarzach, jak i na otwartych przestrzeniach. Gracze będą musieli stawić czoła stosunkowo szerokiej gamie przeciwników, zaczynając od zwykłych ludzi, a kończąc na agresywnych mutantach.

Pewne zastrzeżenia można mieć do oprawy graficznej. Mimo że Quantum Error wykorzystuje silnik Unreal Engine 5.2 oraz system Lumen (odpowiedzialny za realistyczne oświetlenie oraz odbicia), to jakość elementów otoczenia nie stoi na najwyższym poziomie. Gra będzie działała w rozdzielczości 4K i 60 klatkach na sekundę, ale w ostatnim czasie zadebiutowały tytuły, które wyglądają po prostu ładniej. Mowa tu o Marvel’s Spider-Man 2 czy Alan Wake 2.

Przeczytaj także: Najlepsze tanie gry na Steam

Gracze zainteresowani wydaniem pudełkowym będą musieli poczekać do 17 listopada, gdyż na początku Quantum Error trafi wyłącznie do dystrybucji cyfrowej. Z kolei osoby decydujące się na złożenie zamówienia przedpremierowego rozpoczną grę trzy dni wcześniej, 31 października.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.