Quantum State oficjalnie zapowiedziane. Jedna z najgorszych gier 2023 roku doczeka się kontynuacji

Quantum State

Quantum Error zebrało fatalne recenzje, ale negatywne opinie nie przybiły twórców. Deweloperzy ze studia TeamKill Media jeszcze przed debiutem swojej produkcji informowali, że „krytyka ich nie powstrzyma”. Studio nie rzucało słów na wiatr i – jak się okazuje – pracuje nad kontynuacją wspomnianego tytułu.

Quantum Error otrzyma sequel. TeamKill Media zapowiedziało Quantum State

TeamKill Media zapowiedziało Quantum State, czyli pełnoprawny sequel Quantum Error. Zgodnie z przekazanymi informacjami nadchodząca kontynuacja ma być kinową strzelanką TPP skupioną na „narracji i skradaniu”. Jako przykład deweloperzy podali serię Metal Gear Solid.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Quantum State powstaje na silniku Unreal Engine 5 i zmierza na PlayStation 5. Zainteresowani muszą jednak uzbroić się w cierpliwość. Deweloperzy ze studia TeamKill Media podkreślają bowiem, że czeka ich „jeszcze wiele pracy”. Na ten moment nie wiadomo, kiedy można spodziewać się premiery kontynuacji Quantum Error.

Na koniec warto przypomnieć, że w styczniu TeamKill Media zapowiedziało Son and Bone. Zgodnie z przekazanymi informacjami wspomniana produkcja ma być dynamicznym FPS-em, w którym gracze zmierzą się dinozaurami. Gra zmierza wyłącznie na PlayStation 5 i ma zadebiutować na rynku jeszcze w tym roku.

Źródło: X

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.