Railway Empire 2 wjedzie do Xbox Game Pass już niedługo! Wydawca ujawnił dokładną datę premiery

Railway Empire 2

Pod koniec sierpnia ubiegłego roku gracze doczekali się zapowiedzi Railway Empire 2. Wówczas poinformowano również, że kontynuacja ciepło przyjętej strategii ekonomicznej z 2018 roku trafi w dniu premiery do biblioteki Xbox Game Pass. Okazuje się, że abonenci usługi Microsoftu otrzymają dostęp do wspomnianego tytułu już niedługo. Firma Kalypso Media ujawniła bowiem dokładną datę debiutu gry.

Premiera Railway Empire 2 w Xbox Game Pass już w maju. Wydawca prezentuje nowy zwiastun

Railway Empire 2 – zwiastun z datą premiery

Powyższy zwiastun informuje, że Railway Empire 2 zadebiutuje na rynku już 25 maja 2023 roku i tego samego dnia – zgodnie ze wcześniejszymi zapowiedziami – zasili również bibliotekę Xbox Game Pass. We wspomnianym materiale nie zabrakło też fragmentów rozgrywki, które pozwalają sprawdzić, jak produkcja prezentuje się w akcji.

Wciel się w sprytnego przedsiębiorcę: przejmij małą firmę kolejową na początku XIX wieku i zamień swoje lokomotywy parowe w siłę napędową gospodarki. Rozwiń się i stwórz największą firmę kolejową na kontynencie. Przechytrzaj swoich konkurentów, łącząc miasta, a także firmy za pomocą stale rozwijającej się sieci torów, mostów oraz tuneli.

– informuje opis gry w Xbox Store.

Zobacz też: Najlepsze gry podobne do Minecraft

Railway Empire 2 zmierza na komputery osobiste, a także konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S i Nintendo Switch. Zamierzacie sprawdzić kontynuację ciepło przyjętej strategii ekonomicznej z 2018 roku? Koniecznie dajcie znać w komentarzach!

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Mikołaj C.
Redaktor działu Newsy

Miłośnik gier wideo z dobrą fabułą. Niegdyś wielki fan produkcji z otwartym światem, ale obecnie zdecydowanie częściej sięga po tytuły o nieco bardziej zamkniętej strukturze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
MEGA ZNIŻKA DLA OBECNYCH SUBSKRYBENTÓW!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.