Dungeons 4 oraz Railway Empire 2 trafią na premierę do Xbox Game Pass

Dungeons 4

Nie tak dawno informowaliśmy, że Inkulinati od początku dostępne będzie w ramach usługi Xbox Game Pass. Dziś dowiedzieliśmy się, że kolejne dwa tytuły w dniu swoich premier zawitają do abonamentu Microsoftu. Fani Dungeon Keepera i kolei będą wniebowzięci.

Dungeons 4 i Railway Empire 2 od początku dostępne w ramach Xbox Game Pass

Zwiastun Dungeons 4

Dungeons 4 jest przedstawicielem gier strategicznych, a rozgrywka toczyć się będzie, jak sama nazwa wskazuje, w różnorakich podziemiach. Tym, co wyróżnia ten tytuł to fakt, że to gracze wcielą się „tych złych”, a głównym zadaniem będzie skonstruowanie i prowadzenie swojego lochu tak, aby przetrwać jak najdłużej napady wrogich nam bohaterów.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Dungeons 4 zadebiutuje w 2023 roku — dokładna data premiery nie została podana. Pierwszego dnia gra trafi też do biblioteki Xbox Game Pass, a w ramach usługi Microsoftu uruchomimy ją na komputerach PC, Xboxie One, konsolach nowej generacji (Xbox Series X|S) i być może w chmurze.

Zwiastun Railway Empire 2

W Railway Empire czeka nas mała podróż w czasie do XIX wieku. Graczom przyjdzie wcielić się we właściciela małej firmy kolejowej, a głównym zadaniem będzie doprowadzenie niewielkiego przedsiębiorstwa do statusu największego przewoźnika na kontynencie.

Podobnie jak w przypadku Dungeons 4, Railway Empire 2 zadebiutuje „gdzieś w 2023 roku” i od pierwszego dnia również pojawi się w Xbox Game Pass. W ramach abonamentu Amerykanów zagramy na PC, Xbox Series X|S i być może w chmurze.

Przeczytaj też: Najlepsze gry na Xbox 360

Trzeba przyznać, że usługa „zielonych” stale się powiększa, a kolejne tytuły sprawiają, że oferta Xbox Game Pass staje się coraz bardziej różnorodna. A czy Wy zagracie w którąś z tych pozycji? Dajcie znać w komentarzach!

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.