Ratchet & Clank: Rift Apart z ponad 200 FPS na PC! Gra jest wypełniona technologiami NVIDII

Ratchet and clank rift apart

Ratchet & Clank Rift Apart już dzisiaj debiutuje na PC. Jakiś czas temu mogliśmy zapoznać się między innymi z wymaganiami sprzętowymi, a także dowiedzieć się o nowych funkcjach zaimplementowanych w grze. Tym razem NVIDIA ujawniła ciekawe informacje techniczne dotyczące Ratchet & Clank Rift Apart w wersji na PC.

Ratchet & Clank: Rift Apart na PC osiąga ponad 200 FPS z DLSS 3 i Ray Tracingiem

Gameplay z Ratchet & Clank: Rift Apart 4K DLSS 3

Ratchet & Clank Rift Apart, trafia dzisiaj na PC i jest naszpikowane technologiami takimi jak Ray Tracing w czasie rzeczywistym, NVIDIA DLSS 3, NVIDIA DLAA, NVIDIA Reflex czy NVIDIA RTX IO. Według samej firmy NVIDIA, karty GeForce RTX 4080 i RTX 4090 mogą z łatwością osiągnąć 140 FPS przy maksymalnym wykorzystaniu efektów Ray Tracingu i DLSS 3. Udostępniony materiał z rozgrywki w Ratchet & Clank Rift Apart w tej konfiguracji pokazuje nawet ponad 200 FPS.

Posiadacze starszych kart graficznych z serii 900 i wyższych mogą natomiast skorzystać z technologii NVIDIA Reflex, która może zmniejszyć opóźnienia systemowe nawet o 48%. Nie można również zapomnieć o NVIDIA RTX IO, która przyspiesza ładowanie zasobów czy o trybie antyaliasingu bazującym na sztucznej inteligencji – NVIDIA DLAA.

Zobacz też: Gry na PS5 dla dzieci

Kup Ratchet & Clank: Rift Apart

Co więcej, wersja Ratchet & Clank Rift Apart na PC oferuje dodatkowe udogodnienia, takie jak obsługa różnych rozdzielczości i trybów ekranu, w tym 21:9, 32:9 i 48:9, co pozwala dopasować grę do indywidualnych preferencji gracza. Ponadto oferuje obsługę kontrolera DualSense na połączeniu przewodowym.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.