Red Dead Online mogło posiadać o wiele więcej zawartości. Dataminerzy dotarli do niewykorzystanych plików

Red Dead Online

Red Dead Online nie ma ostatnio najlepszej prasy, bo co prawda gra otrzymała ostatnio sporą aktualizację, jednak nadal opanowana jest przez hordy cheaterów. Mimo tego produkcja wciąż wzbudza zainteresowanie wielu graczy, którzy często przeszukują jej pliki w poszukiwaniu nieujawnionej zawartości. Jeden z ciekawskich dataminerów dokopał się w ten sposób do bardzo interesujących informacji.

Nieujawniona zawartość Red Dead Online sugeruje, że gracze mieli otrzymać dwie nowe role i nie tylko

Materiał McDizzle Gaming na temat wyciętej zawartości z Red Dead Online

YouTuber o pseudonimie McDizzle Gaming dotarł między innymi do dodatkowych linii dialogowych dla wielu postaci NPC. Na przykład Cripps (jeden z towarzyszy) odnosi się w nich do odznaki zastępcy szeryfa noszonej przez gracza, co może wskazywać, że w grze miała być dostępna właśnie taka rola. Kolejna kwestia wskazuje, że wzorem Red Dead Redemption 2, w RDO pojawić się miało zadanie, w którym trzeba byłoby złapać legendarną rybę.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Ponadto w kodzie produkcji znalazły się wzmianki o możliwości handlu dzikimi końmi, które gracze mogliby łapać w trakcie podróży. Wydobyto także informacje o „dużym wagonie handlowym”, co może sugeruje, że w grze miała pojawić się także profesja kupca.

Przeczytaj też: Najlepsze gry na telefon

Ciężko jednoznacznie stwierdzić, czy cała ta zawartość została wycięta, czy też czeka na ujawnienie. Mając jednak na uwadze zamiary Rockstara względem Red Dead Online można zakładać tę pierwszą opcję. Zastanawiać może ile jeszcze takich ciekawostek znajduje się w plikach tej produkcji.

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
REKORDOWA PROMOCJA! SKORZYSTAJ, PÓKI TRWA
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.