Red Dead Online mogło posiadać o wiele więcej zawartości. Dataminerzy dotarli do niewykorzystanych plików

Red Dead Online

Red Dead Online nie ma ostatnio najlepszej prasy, bo co prawda gra otrzymała ostatnio sporą aktualizację, jednak nadal opanowana jest przez hordy cheaterów. Mimo tego produkcja wciąż wzbudza zainteresowanie wielu graczy, którzy często przeszukują jej pliki w poszukiwaniu nieujawnionej zawartości. Jeden z ciekawskich dataminerów dokopał się w ten sposób do bardzo interesujących informacji.

REKLAMA

Nieujawniona zawartość Red Dead Online sugeruje, że gracze mieli otrzymać dwie nowe role i nie tylko

Materiał McDizzle Gaming na temat wyciętej zawartości z Red Dead Online

YouTuber o pseudonimie McDizzle Gaming dotarł między innymi do dodatkowych linii dialogowych dla wielu postaci NPC. Na przykład Cripps (jeden z towarzyszy) odnosi się w nich do odznaki zastępcy szeryfa noszonej przez gracza, co może wskazywać, że w grze miała być dostępna właśnie taka rola. Kolejna kwestia wskazuje, że wzorem Red Dead Redemption 2, w RDO pojawić się miało zadanie, w którym trzeba byłoby złapać legendarną rybę.

Ponadto w kodzie produkcji znalazły się wzmianki o możliwości handlu dzikimi końmi, które gracze mogliby łapać w trakcie podróży. Wydobyto także informacje o „dużym wagonie handlowym”, co może sugeruje, że w grze miała pojawić się także profesja kupca.

Przeczytaj też: Najlepsze gry na telefon

Ciężko jednoznacznie stwierdzić, czy cała ta zawartość została wycięta, czy też czeka na ujawnienie. Mając jednak na uwadze zamiary Rockstara względem Red Dead Online można zakładać tę pierwszą opcję. Zastanawiać może ile jeszcze takich ciekawostek znajduje się w plikach tej produkcji.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!