Red Dead Redemption 2 może trafić na Nintendo Switch?! Gra została oceniona w Brazylii

red dead redemption 2 nintendo switch

Od połowy sierpnia posiadacze Nintendo Switch mogą cieszyć się pierwszą odsłoną Red Dead Redemption, która została wydana na przenośne konsole oraz PS4. Choć produkcja nie jest remasterem ani remakiem, cieszyła się sporą popularnością między innymi w polskim PS Store. Teraz z kolei pojawił się kolejny przeciek sugerujący, że na handheldy Nintendo może trafić również Red Dead Redemption 2.

Red Dead Redemption 2 otrzymało w Brazylii ocenę na Nintendo Switch

Na platformie X (dawny Twitter) pojawił się ciekawy wpis Necro Felipe z UnivNintendo. Dziennikarz zauważył bowiem, że brazylijski organ klasyfikujący gry ocenił Red Dead Redemption 2 w wersji na Nintendo Switch. Ten niespodziewany przeciek może zatem sugerować, że na przenośne konsole mogą trafić przygody Johna Marstona.

Warto zaznaczyć, że autor wpisu podważa debiut gry w chmurze. Jak wyjaśnia Necro Felipe, streaming nie jest w Brazylii na tyle rozwiniętym segmentem, by brać pod uwagę takie wyjaśnienie tej sytuacji.

Trzeba jednak przyznać, że pojawienie się Red Dead Redemption 2 na Nintendo Switch z pewnością byłoby dość zaskakujące. Wielu graczy zapewne ucieszyłaby taka informacja, choć mogą pojawić się wątpliwości co do tego, jak mogłaby prezentować się produkcja Rockstar Games na przenośnych urządzeniach. Pozostaje nam zatem czekać na oficjalne wieści ze strony twórców.

Zobacz też: Laptop gamingowy do 7000 zł

Na zakończenie przypominamy, że pierwsza odsłona Red Dead Redemption jest dostępna w eShopie Nintendo od 17 sierpnia 2023 roku. Pudełkowe wydanie gry ma trafić do sklepów 13 października. Na początku września spekulowano również, że Rockstar pracuje na trzecią częścią serii.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
NIESAMOWITA PROMOCJA
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.