Gracz policzył, ile historii przy ognisku jest w Red Dead Redemption 2 i zebrał je w jednym filmie

Red Dead Redemption 2 ognisko

Red Dead Redemption 2 to rewelacyjny prequel historii Arthura Morgana stworzony przez Rockstar Games. Gra zebrała znakomite recenzje, więc nie można się dziwić, że pomimo 5 lat na rynku dalej jest jedną z chętniej kupowanych produkcji. Tymczasem z analizy Nestana — użytkownika YouTube — dowiadujemy się, że wraz z grupą Dutcha możemy spędzić ponad 2 godziny na słuchaniu historii opowiadanych przez bohaterów.

Aż 86 historii przy ognisku w Red Dead Redemption 2

Wszystkie 86 historii z Red Dead Redemption 2

Red Dead Redemption 2 jest pełne easter eggów oraz zawiera wiele ciekawych miejsc do odkrycia, zapewniając przy tym wiele godzin rozgrywki. Po niemal 5 latach produkcja dalej zachwyca swoim dopracowaniem, rewelacyjną fabułą, a także klimatem Dzikiego Zachodu. Jak wiadomo, główny bohater — Arthur Morgan — może przebywać w obozie, wykonując zadania na rzecz grupy Dutcha, ale także spędzać czas z innymi bohaterami m.in. przy ognisku.

Teraz jeden z YouTuberów postanowił podzielić się swoją analizą. Nestan zebrał wszystkie historie w jednym filmie i, jak możemy zauważyć, opowieści jest aż 86, a najwięcej z nich ma Hosea, bo jest ich 9. Jak wychodzi z podsumowania, przy ognisku możemy spędzić 2 godziny i 19 minut słuchając różnych opowiadań. Na powyższym materiale możemy poznać je wszystkie.

Nie da się ukryć, że Rockstar Games stworzył fenomenalny tytuł, który przez wielu jest nazywany jedną z najlepszych gier w historii. Liczba unikalnych historii dla każdej z postaci z bandy Dutcha świadczy o tym, że deweloperzy postarali się, aby Red Dead Redemption 2 było niezwykle rozbudowaną produkcją.

Zobacz też: Ranking kamer samochodowych

Przypomnijmy, że Red Dead Redemption 2 miało swoją premierę 26 października 2018 roku i na początku pojawiło się na PlayStation 4 oraz Xboxie One, a następnie PC.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.