Red Dead Redemption z aktualizacją na PS5! Na posiadaczy konsoli Sony czeka miła niespodzianka

Red Dead Redemption PS5

W połowie sierpnia Red Dead Redemption doczekało się wersji na PlayStation 4 i Nintendo Switch. Nowe wydanie gry studia Rockstar Games z 2010 roku cieszyło się dużą popularnością w PlayStation Store, mimo że nawet na PS5 produkcja oferowała wyłącznie możliwość zabawy w 30 klatkach na sekundę. Wspomniany port dość niespodziewanie doczekał się jednak aktualizacji, która z pewnością ucieszy wszystkich użytkowników najnowszej konsoli Sony.

Red Dead Redemption już w 60 FPS-ach na PS5. Rockstar przygotował aktualizację

Okazuje się, że Red Dead Redemption doczekało się aktualizacji, dzięki której posiadacze PS5 mogą zapoznać się z historią Johna Marstona w 60 FPS-ach. Należy podkreślić, że patch nie był wcześniej zapowiadany. Rockstar Games najwyraźniej postanowiło sprawić użytkownikom najnowszej konsoli Sony miłą niespodziankę.

Powyższy materiał wideo, który został opublikowany przez jednego z użytkowników portalu X (wcześniej Twitter), pozwala sprawdzić, jak Red Dead Redemption prezentuje się w 60 FPS-ach na PS5. Warto również dodać, że historia Johna Martsona dostępna jest na najnowszej konsoli Sony dzięki wstecznej kompatybilności.

Zobacz też: Najlepsze laptopy gamingowe do 10000 zł

Na koniec przypomnijmy, że Red Dead Redemption w wersji PlayStation 4 i Nintendo Switch trafi niebawem do pudełek. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami fizyczne wydanie wspomnianej produkcji zadebiutuje na konsolach Sony i Nintendo już 13 października 2023 roku, czyli za nieco ponad tydzień.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.