Remaster Red Dead Redemption to już niemal pewnik! Raport finansowy Take-Two sugeruje odświeżenie hitu

Red Dead Redemption

Ostatnio pojawiły się pewne poszlaki sugerujące, że być może doczekamy się odświeżenia pierwszej odsłony Red Dead Redemption. Najpierw południowokoreańska komisja, zajmującą się klasyfikacją wiekową gier opublikowała ocenę dla produkcji Rockstara, a następnie jeden z dziennikarzy wyznał, że widział dowody na powstawanie remastera. Tym razem jednak przyjrzano się raportom finansowym wydawcy Take-Two, które dostarczyły równie ciekawych informacji.

Take-Two planuje wypuścić na rynek dwa „wcześniej wydane tytuły”. Red Dead Redemption Remaster może być jednym z nich

Insider pod pseudonimem Videotechx dotarł niedawno do ciekawych informacji, którymi podzielił się na swoim Twitterowym profilu. Internauta wziął pod lupę raporty Take-Two, czyli właściciela Rockstar Games i okazuje się, że firma planuje w aktualnym roku finansowym (do 31 marca 2024 roku) wypuścić na rynek dwa „wcześniej wydane tytuły”. Videotechx dodaje także, że nie przypomina sobie, aby wcześniej pojawiały się oficjalne ogłoszenia takich planów.

Komentarze pod znaleziskiem insidera sugerują, że być może gracze rzeczywiście doczekają się Red Dead Redemeption Remaster, ale użytkownicy wskazują również na takie tytuły GTA 4 czy Max Payne 3. Pewien gracz zauważył też, że jedną z produkcji może być niedawno wydane The Outer Worlds: Spacer’s Choice Edition, lecz gra debiutowała jeszcze w poprzednim roku finansowym, co wyklucza ją z grona typowanych do odświeżenia przez Take-Two tytułów.

Zobacz też: Najlepsze gry skradanki

Kup Red Dead Redemption 2

Choć nie pojawiły się żadne oficjalne doniesienia na temat tytułów, które mogą zostać wydane w nowej wersji, podana przez insidera informacja z pewnością jest interesująca. Na ten moment jednak pozostaje nam obserwować dalszy rozwój sytuacji i oczekiwać oficjalnych wieści ze strony Take-Two.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.