Redfall — premiera gry w Xbox Game Pass jest dla twórców „przerażającym i szokującym” doświadczeniem

Redfall

Jedną z ciekawszych produkcji, jaka trafi w tym roku do posiadaczy abonamentu Xbox Game Pass jest Redfall. Produkcja francuskiego studia Arkane zapowiada się jako naprawdę porządny tytuł, który powinien zaskarbić sobie wielu fanów na całym świecie. W niedawnym wywiadzie dla portalu GamesRadar dyrektor studia — Harvey Smith — opowiedział o celach oraz obawach swojego studia względem debiutu ich nadchodzącego dzieła.

Perspektywa debiutu Redfall w Xbox Game Pass jest dla studia Arkane wielką szansą, ale niepozbawioną obaw

redfall
Redfall

Smith wyznał, że premiera Redfall w Xbox Game Pass zapewni produkcji ogromne zainteresowanie, co samo w sobie jest dla Arkane ogromną szansą na odniesienie sukcesu. Mężczyzna ma nadzieje, że dzięki temu gracze zwrócą uwagę na takie aspekty jak m.in. tworzenie głębokiego świata czy środowiskowe opowiadanie historii, które w jego opinii są sporymi zaletami tego studia.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Jednocześnie deweloper zdradził, że poniekąd obawia się ogromnej liczby graczy, która może pojawić się w grze wraz z jej premierą w Xbox Game Pass.

Pula [graczy — przyp.red], którą oferuje Game Pass, jest dla nas ogromna. To trochę szokujące i w pewnym sensie przerażające. Na przykład, ile osób zagra w Redfall w pierwszym tygodniu? A co, jeśli to o wiele więcej, niż się spodziewaliśmy… Bardzo szybko otrzymamy wiele informacji zwrotnych i wiele osób zobaczy, na co spędziliśmy ostatnie kilka lat.

Harvey Smith — szef studia Arkane

Przeczytaj też: Smartwatch damski — ranking

Biorąc pod uwagę popularność debiutującego niedawno High on Life nie ma co się dziwić, że deweloperzy z Arkane Studio mogą czuć się przytłoczeni potencjałem biblioteki Microsoftu. Na ten moment pozostaje mieć nadzieję, że Redfall sprosta oczekiwaniom graczy i stanie się jedną z kluczowych pozycji Xbox Game Pass. Na koniec przypominamy, że tytuł ten ma zadebiutować w pierwszej połowie 2023 roku na PC oraz Xbox Series X|S.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.