Beta Redfall już wkrótce? Gracze znaleźli umowę licencyjną z ID gry na Steamie

redfall

Gracze odkryli na platformie Steam warunki umowy dotyczące bety jednej z gier wydawanych przez Bethesdę. Jak zauważyli fani, produkcja, o której mowa w dokumencie to prawdopodobnie Redfall. Czyżbyśmy mieli wkrótce otrzymać dostęp do testów wyczekiwanego FPS-a?

Redfall wkrótce dostanie testy beta?

Oficjalny zwiastun Redfall.

Na Reddicie użytkownicy znaleźli umowę licencyjną dla bety bliżej nieokreślonej gry, której wydaniem zajmuje się Bethesda. Dokument jest standardowym pismem tego rodzaju. Gracze zwrócili jednak uwagę na adres URL, gdzie zawarto numer 1294810, czyli ID produkcji wydawanej właśnie przez twórców TES V: Skyrim, a tworzonej przez Arkane Studios — Redfall.

Zobacz też: Przystawka Smart TV – najlepsze modele

Przygotowanie umowy uczestnictwa sugeruje, że testy produkcji są już zaplanowane i w najbliższym czasie możemy spodziewać się oficjalnego ogłoszenia. Najwyższy czas, gdyż Redfall ma mieć premierę już w przyszłym roku na PC oraz Xboxach Series X|S. Przy czym pojawi się przed Starfieldem, zapowiedzianym na podobny okres.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!