Beta Redfall już wkrótce? Gracze znaleźli umowę licencyjną z ID gry na Steamie

redfall

Gracze odkryli na platformie Steam warunki umowy dotyczące bety jednej z gier wydawanych przez Bethesdę. Jak zauważyli fani, produkcja, o której mowa w dokumencie to prawdopodobnie Redfall. Czyżbyśmy mieli wkrótce otrzymać dostęp do testów wyczekiwanego FPS-a?

Redfall wkrótce dostanie testy beta?

Oficjalny zwiastun Redfall.

Na Reddicie użytkownicy znaleźli umowę licencyjną dla bety bliżej nieokreślonej gry, której wydaniem zajmuje się Bethesda. Dokument jest standardowym pismem tego rodzaju. Gracze zwrócili jednak uwagę na adres URL, gdzie zawarto numer 1294810, czyli ID produkcji wydawanej właśnie przez twórców TES V: Skyrim, a tworzonej przez Arkane Studios — Redfall.

Zobacz też: Przystawka Smart TV – najlepsze modele

Przygotowanie umowy uczestnictwa sugeruje, że testy produkcji są już zaplanowane i w najbliższym czasie możemy spodziewać się oficjalnego ogłoszenia. Najwyższy czas, gdyż Redfall ma mieć premierę już w przyszłym roku na PC oraz Xboxach Series X|S. Przy czym pojawi się przed Starfieldem, zapowiedzianym na podobny okres.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Szymon Greloch
Autor

Nerd pełną gębą. Uwielbia strategie i gry sieciowe, w szczególności MOBA. Od małego przykuty do komputera, spędził przy pierwszym Down of War i Gothicach większość młodości. Do dzisiaj czeka na dobrą grę o Custodes z Warhammera 40k. Wcześniej mocno związany z HotSem, dzisiaj delektuje się pełnią gamingu. W wolnych chwilach pomaga przy organizacji wydarzeń masowych związanych z fantastyką.

Liczba wpisów: 112 (w redakcji od 25.10.2022)

TAGI:

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
TAKIEJ PROMOCJI NIE BYŁO OD 2 LAT!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.