Nowy zwiastun Redfall przedstawia „snajpera o przeklętym oku”. Bethesda i Arkane prezentują postać Jacoba

Redfall Jacob Boyer

Redfall znalazło się w ogniu krytyki ze strony graczy, którym nie spodobał się ostatni gameplay. Bethesda oraz Arkane Studios nie zwalniają jednak tempa i kontynuują kampanię promocyjną wspomnianej produkcji. Za sprawą redakcji IGN w sieci pojawił się bowiem zwiastun prezentujący postać Jacoba Boyera opisywanego jako „snajpera o przeklętym oku”.

Jacob Boyer bohaterem najnowszego zwiastuna gry Redfall

Redfall – zwiastun prezentujący postać Jacoba Boyera

Jacob wstąpił do wojska w młodym wieku i regularnie piął się po szczeblach kariery. Bohater trafił ostatecznie do tajnej jednostki sił specjalnych, gdzie wykonał wiele zadań zwiadowczych i bojowych. Po zwolnieniu ze służby w armii „snajper o przeklętym oku” dołączył natomiast do Bellweatheru – prywatnej firmy wojskowej realizującej kontrakty dla rządów i korporacji z całego świata.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

„Tajemnicze rozkazy” jednej z korporacji zaprowadziły Jacoba i jego oddział na wyspę Redfall, gdzie w pewnym momencie został oddzielony od swoich kompanów. We wspomnianym miejscu doszło do „osobliwych wydarzeń”, na których skutek bohater zyskał „wyjątkowe oko”, a także widmowego kruka, który stał się jego wiernym towarzyszem.

Udostępniony przez IGN zwiastun pozwala nie tylko zapoznać się z historią Jacoba, ale także sprawdzić, jak prezentuje się on w akcji. Należy bowiem podkreślić, że „przeklęte oko” i ptasi kompan nie są jedynymi atutami wspomnianego bohatera.

Zobacz też: Najlepsze gry turowe

Redfall zadebiutuje na PC i Xbox Series X|S już 2 maja 2023 roku. Tego samego dnia nowa produkcja Arkane Studios trafi również do biblioteki Xbox Game Pass. Zamierzacie sięgnąć po nowe dzieło twórców serii Dishonored? Koniecznie dajcie znać w komentarzach!

O autorze
Mikołaj C.
Redaktor działu Newsy

Miłośnik gier wideo z dobrą fabułą. Niegdyś wielki fan produkcji z otwartym światem, ale obecnie zdecydowanie częściej sięga po tytuły o nieco bardziej zamkniętej strukturze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.