Redfall z dynamicznym systemem dialogów! Granie w tym samym składzie zapewni użytkownikom korzyści

Redfall

W jednym z ostatnich wywiadów twórcy Redfall przyznali, że premiera ich gry w usłudze Xbox Game Pass jest „przerażającym i szokującym” doświadczeniem. To jednak nie koniec wartych uwagi informacji związanych z nową produkcją twórców Dishonored, które ujawniono we wspomnianej rozmowie. Okazuje się bowiem, że w nadchodzącym dziele Arkane Studios gracze będą mieli do czynienia z dynamicznym systemem dialogów w trybie kooperacji.

Twórcy Redfall dzielą się szczegółami na temat dialogów i relacji pomiędzy postaciami

Redfall – gameplay

Powyższym szczegółem w rozmowie z GamesRadar podzielił się Harvey Smith – dyrektor studia. Deweloper wyjaśnił, że kwestie wypowiadane przez poszczególnych bohaterów będą różnić się, w zależności od składu zespołu. Ponadto wraz z upływem czasu postacie będą poznawać się coraz lepiej.

To jednak nie koniec. Smith wspomniał bowiem również o mechanice o nazwie „Trust Buff”. Zgodnie z przekazanymi informacjami ma być ona dostępna dla dłużej grających ze sobą bohaterów, którzy będą posiadać „bardziej intymne relacje”.

Zobacz też: Najlepsze gry na Xbox One

Redfall ma zadebiutować w pierwszej połowie bieżącego roku. Według najnowszych doniesień produkcja Arkane Studios ukaże się w maju. Tytuł zmierza na PC oraz konsole Xbox Series X|S. Warto również pamiętać, że gra w dniu swojej premiery trafi do biblioteki Xbox Game Pass.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!
Z