Redfall na fabularnym zwiastunie! Bethesda przypomina o premierze i wprowadza graczy w historię

Redfall

Jakiś czas temu poinformowano, że Redfall będzie w pełni cross-platformową produkcją. Bethesda potwierdziła również, że nadchodząca gra twórców serii Dishonored będzie wymagać stałego połączenia z Internetem. Tymczasem przyszedł czas na kolejny materiał promocyjny wspomnianego tytułu. Wydawca opublikował dziś bowiem nowy zwiastun nowego dzieła Arkane Studios.

REKLAMA

Bethesda i Arkane Studios prezentują fabularny zwiastun Redfall

Redfall – zwiastun fabularny

Powyższy trailer skupia się na fabule Redfall. Materiał ma za zadanie wprowadzić graczy w historię przygotowaną przez deweloperów z Arkane Studios. Zwiastun pozwala dodatkowo przyjrzeć się również kilku klimatycznym lokacjom. W materiale nie brakuje też fragmentów rozgrywki, dzięki którym zainteresowani mogą po raz kolejny sprawdzić, jak wspomniana produkcja prezentuje się w akcji.

Urokliwa wyspa Redfall skrywa wiele sekretów. Naukowcy w głównej siedzibie Aveum pracują nad odkryciem, które wstrząśnie światem. Ludzie giną, wszędzie widać zwłoki i krew, coś przyćmiło słońce, a miastem rządzą wampiry. Czy to katastrofalne skutki nieudanego eksperymentu, czy może coś znacznie bardziej niepokojącego? Kim są wampirzy bogowie?

– napisano w opisie zwiastuna.

Zobacz też: Najlepsze słuchawki do komputera

Redfall zmierza na komputery osobiste oraz konsole Xbox Series X i Xbox Series S. Gra ma zadebiutować na wymienionych platformach 2 maja. Warto także pamiętać, że nadchodząca produkcja Arkane Studios trafi również w dniu swojej premiery do biblioteki Xbox Game Pass.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!