Redfall z oficjalnymi minimalnymi wymaganiami sprzętowymi! Jest naprawdę korzystnie

Redfall

Po ogłoszeniu oficjalnej daty premiery Redfall Bethesda zaktualizowała również kartę gry na Steamie. Zmiany objęły m.in. ujawnienie minimalnych wymagań sprzętowych produkcji. Trzeba przyznać, że są one korzystne dla posiadaczy standardowych PC-tów.

Znamy minimalne wymagania sprzętowe Redfall

Zwiastun Redfall

Premiera Redfall zbliża się wielkimi krokami, więc nie dziwne, że twórcy właśnie ujawnili minimalne wymagania sprzętowe gry. Te standardowo dla gier tworzonych przez Arkane nie są zbyt wygórowane. Z pewnością swój udział w tym ma charakterystyczny dla studia sposób tworzenia grafiki, który pozwala na zoptymalizowanie produkcji pod nieco starszy sprzęt.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Potrzebne więc nam będzie minimum 16 GB pamięci RAM oraz karta graficzna AMD Radeon RX 580 lub Nvidia GeForce GTX 1070. Pełne minimalne wymagania sprzętowe Redfall prezentują się za to następująco:

  • System operacyjny: Windows 10 64-bit
  • Procesor: Intel Core i5-8400 lub AMD Ryzen 5 1600
  • Pamięć RAM: 16 GB
  • Karta graficzna: AMD Radeon RX 580 lub Nvidia GeForce GTX 1070
  • Miejsce na dysku twardym: 100 GB available space

Zobacz też: Karta graficzna do 1000 zł – jaką kupić?

Przypomnijmy, że Redfall zadebiutuje już 2 maja. Gra będzie dostępna na PC oraz konsole Xbox Series X|S, a od samego początku trafi też do biblioteki Game Pass.

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2329 (w redakcji od 17.11.2022)

TAGI:

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
TAKIEJ PROMOCJI NIE BYŁO OD 2 LAT!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.