Redfall będzie „prawdziwym doświadczeniem dla pojedynczego gracza” mimo trybu kooperacji

Redfall

Redfall został opóźniony na 2023 rok, lecz decyzja ta nie sprawiła, że o grze nic nie usłyszeliśmy w trakcie tegorocznej edycji Xbox & Bethesda Games Showcase. Wydawca zadbał o przygotowanie obszernego gameplayu z gry Arkane, który zrobił bardziej pozytywne, aniżeli negatywne wrażenie na graczach. Teraz deweloperzy opowiadają o module single-player.

Redfall otrzyma dość rozbudowany tryb single-player

Redfall – gameplay

Najnowsze informacje prosto ze strony studia z pewnością zadowolą zainteresowanych, którzy stawiają rozgrywkę single-player nad zabawą online. Arkane pozwoli odbiorcom w Redfall przejść całą fabułę w pojedynkę. Jednocześnie przy rozgrywce solo nie będziemy mogli skorzystać z pomocy sterowanych przez AI botów.

Twórcy podkreślają, że umożliwienie zabawy single-player jest podyktowane tym, iż deweloperzy nie zapomnieli o swoich korzeniach – czyli tworzeniu produkcji, w których pierwsze skrzypce odgrywała rozgrywka w pojedynkę, pozwalająca na zwiedzanie lokacji czy rozpoczynanie walk z przeciwnikami wtedy, kiedy odbiorca ma na to ochotę.

Sprawdź także: Nowe gry w Xbox Game Pass

Redfall zadebiutuje w 2023 roku na PC i konsolach Xbox Series X|S. Z racji tego, iż Arkane to ekipa należąca do Bethesdy, czyli firmy, która została pewien czas temu kupiona przez Microsoft, ich nadchodzący tytuł będzie dostępny od dnia premiery w abonamencie Xbox Game Pass.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z