Redfall może pojawić się już niebawem? Nowa plotka zdaje się sugerować, że nie trzeba będzie długo czekać

Redfall

Jedną z gier, na którą posiadacze pecetów i Xboxów czekają z zapartym tchem jest bez wątpienia Redfall. Jakiś czas temu informowaliśmy, że uważni obserwatorzy znaleźli dokumenty sugerujące, że niebawem gracze mogą zostać zaproszeni do beta testów, co może wskazywać na rychłą premierę tej produkcji. Najnowsze plotki zdają się potwierdzać tę teorię, a według niektórych źródeł pozycja ta może trafić do sprzedaży przed czerwcem 2023 roku.

Według plotek Redfall może zadebiutować jeszcze przed połową 2023 roku

Redfall
Redfall

Informację tą podał insider kryjący się pod pseudonimem Klobrille, który obserwując działania firm zawartych w Xbox Game Studios zdradził, że Redfall powinnien zadebiutować w maju 2023 roku. Informator, odpowiadając na głosy ludzi, którzy sugerowali, że data premiery gry mogła zostać opóźniona do jesieni przyszłego roku, przekazał, że „może się z tym nie zgodzić”. Niestety, są to jedynie doniesienia, jakie Klobrille zdecydował się udostępnić, więc nie wiadomo na jakich źródłach bazuje.

Przeczytaj też: Najlepsze gry multiplayer

Mimo braku jakiegokolwiek poparcia dowodami maj 2023 zdaje się całkiem realnym terminem, zwłaszcza jeśli weźmie się pod uwagę słowa Bethesdy, która ogłosiła, że premiery Redfall i Starfield przeniesione zostały na pierwszą połowę 2023 roku. Jeśli informacje te okażą się autentyczne, to niebawem powinniśmy otrzymać wspomniane wyżej beta testy. W związku z tym nie pozostaje nam nic innego jak oczekiwać oficjalnych komunikatów ze strony Bethesdy lub Microsoftu.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!
Z